Mechaninis veido valymas
"NOON AestheticsTM" rūgštinės procedūros

65-105 Eur

Inovatyvios sveikos odos būklės atstatymo procedūros, sprendžiančios sudėtingas odos problemas: aknė, rožinė, odos senėjimas, dehidratacija, hiperpigmentacija, saulės pažaida, elastingumo sumažėjimas, seborėja, netolygus odos reljefas ir kt.

NOON AestheticsTM odos priežiūros priemonės ir procedūros leidžia pasiekti maksimalių rezultatų be intervencijų ir tokių rūgštinėms procedūroms būdingų šalutinių efektų kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, stiprus paraudimas, odos lupimasis ir kiti nemalonūs pojūčiai. NOON AestheticsTM inovacija - produktuose naudojama DermShieldTM technologija. Jos dėka kompanija kuria didelio efektyvumo dermatologines odos priežiūros priemones su aukštų koncentracijų aktyviais ingredientais. Rezultatai pasiekiami greitai ir saugiai.

Rūgštinis veido valymas
"medi+derma by sesderma" rūgštinės procedūros

55-70 Eur

Efektyvios priešuždegiminės, pigmentacijos sutrikimus sprendžiančios ir priešlaikinį odos senėjimą stabdančios procedūros su feruline, azelaine, salicilo rūgštimis.

Pagal odos būklę parenkama konkreti rūgštis ar jų kombinacija, kad kiekviename procedūros etape oda gautų intensyvų antioksidacinį, detoksikuojantį, valantį ir uždegimus slopinantį ar priešpigmentacinį poveikį.

Fotosenėjimo ir hiperpigmentacijos paveiktai odai. Oksidacinio streso nualintai odai. Komedonų, aknės ar rožinės (Rosacea) bėrimų paveiktai odai.

BioPhyto terapija

60 Eur

Švarios, gyvybingos, švytinčios ir sveikos odos būklę leidžianti pasiekti procedūra, sukurta remiantis “žaliosios chemijos” principu. Biologiškai aktyvūs augaliniai komponentai stimuliuoja odos gyvybines galias, stiprina kapiliarus, skatina detoksikaciją, valo, drėkina ir ramina odą. Viena mylimiausių vyrų ir moterų procedūrų, po kurios oda spinduliuoja energija, šviežumu ir laime!

Mechaninis veido valymas
Mechaninis valymas

50-60 Eur

Higieninis odos valymas ekstrakcijos (išspaudimo) būdu

Laiko patikrinta procedūra stipriai užsiteršusiai  ar aknės varginamai odai, kurios metu  mechaniškai valomi atvirieji ir uždarieji komedonai (inkštirai), miliumai, neuždegiminės papulės. Profesionali procedūra užtikrina švarią, kvėpuojančią, skaistesnę odą bei efektyvesnį naudojamų kosmetikos priemonių pasisavinimą. 

Valymas ultragarsu

45 Eur

Efektyvi švelni procedūra, kurios metu pašalinama suragėjusių epidermio ląstelių ir odos sebumo perteklius bei aplinkos teršalais, valomos poros. Tai tausojantis veido valymo būdas net jautriai odai. Po procedūros oda tampa švaresnė, skaistesnė, lygesnė. Dėl stimuliuojamos elastino ir kolageno sintezės jaučiamas padidėjęs odos stangrumas, elastingumas bei gyvybingumas.

Anti aging procedūros
Mimical Control procedūra

60 Eur

Anti-aging procedūra. Odos drėkinimas ir stangrinimas. Mažina mimikos ir odos sausumo raukšles bei turi prevencinį poveikį naujų raukšlių susiformavimui. Šiuolaikinio mokslo ir gamtos sinergija siūlo efektyvius ir saugius sprendimus, kaip senėjimo procesus sulėtinti ir kontroliuoti. "Mimical Control" procedūra gali tapti vienu iš įrankių tai daryti.

Jogailos g. 5 ,Vilnius 01116

Semaya grožio namai

+370 603 32811

I-V 10:00 - 20:00

VI 11:00 - 17:00

VII Nedirbame